Referencie

Robíme veci, ktoré sú nám veľmi blízke, sú praktické a najmä nám prinášajú radosť.

Predstavuje sa vám mladý, nadšený tím ľudí, zanietených zjednodušiť vám život, ušetriť nejaké to Euro a zviditeľniť vašu každodennú činnosť alebo vaše produkty či služby.

Portfólio je zamerané na stany akéhokoľvek druhu a expo doplnky, ktoré sú najčastejšou voľbou eventov a prezentácii. Stany sú súčasťou nášho života a preto pokrývame každú cieľovú skupinu či typ zákazníka.

Vďaka skúsenostiam z oblasti predaja a služieb, z oblasti reklamy, organizovania eventov, tvorby B2B systémov, sme navrhli po rokoch hľadania a spájania myšlienok projekt SUPERSTANY.EU, ktorý sa tvoril v konkurenčnom online prostredí.

Je prehľadný, bezpečný a vďaka registrácií prístupný pre zákazníkov, ktorý hľadajú široké portfólio na jednom mieste za najlepších podmienok.

Budete sami radi pracovať s naším sortimentom SUPERSTANY.EU, ktorý sa každý týždeň obohacuje o nové a netradičné produkty a riešenia.

Sme schopný vám poradiť nielen telefonicky alebo cez e-mail, ale budete prekvapený naším individuálnym prístupom, ktorý zatiaľ nenahradí žiaden technologický pokrok. Registrujte vašu firmu a využite možnosti mať po ruke systém, kde si môžete zvoliť lepšiu cestu ako doteraz.